Düsseldorf (DUS)La Romana (LRM)
- directe vluchten:
- 4 per week
- vluchtduur:
- min.
beschikbaarheid van directe vluchten- ma
- di
- wo
- do
- vr
- za
- zo
luchtvaartmaatschappijenvanaf € 1.330aantal rechtstreekse vluchten per luchtvaartmaatschappij en weekdag ma di wo do vr za zo 
0 0 1 1 1 1 0
Stops
- Rechtstreekse vlucht
Luchthaven van vertrek
Land van vertrek
Luchtvaartmaatschappij
- Condor
Weekdag heenvlucht
- woensdag
- donderdag
- vrijdag
- zaterdag
Luchthaven La Romana LRM
La Romana International Airport ligt aan de zuidoostelijke kust van de Dominicaanse Republiek, grenzend aan de toeristische stad La Romana. De in december 2000 geopende luchthaven ligt op ongeveer honderdtien kilometer afstand van de hoofdstad Santo Domingo. De terminal is gebouwd in de stijl van een oude suiker molen.De luchthaven ontvangt vluchten vanuit de Verenigde Staten, Canada en Europa, maar ook vluchten afkomstig van andere Caribische eilanden, zoals Puerto Rico en Cuba. De luchthaven bestaat uit een hoofd terminal met 4 moderne poorten. Het merendeel van de privé-vluchten in het land vliegt op deze luchthaven, dit zijn voornamelijk zakenlieden die naar La Romana komen voor een vakantie in Casa de Campo.
- URL: Officiële website
- Parkeerplaatsen: Ja, parkeerplaats is beschikbaar.
- Nabijgelegen steden: La Romana (7 km), Higüey (29 km), San Pedro de Macorís (41 km)
- Verkeersverbindingen: De luchthaven ligt tien kilometer ten noordoosten van La Romana en is te bereiken via de Carretera La Romana/ Highway 3.
Ligging
De luchthaven ligt tien kilometer ten noordoosten van La Romana en is te bereiken via de Carretera La Romana/ Highway 3. Tevens bestaat er de mogelijkheid om een auto te huren of een taxi te nemen.
LANG_general_further_information_short
- Luchthavencode:
- LRM
- Land:
- Dominicaanse Republiek (DO)
- Breedtegraad / Lengtegraad:
- 18°27'2"N / 68°54'42"W
- Hoogte:
- 8 m boven NN
Alternatieve luchthavens
- Punta Cana 59 km
- Santo Domingo 79 km
- La Isabela 114 km
- Santiago de los Caballeros 207 km
- Puerto Plata 226 km
Alternatieve routes naar Dominicaanse Republiek
- Vliegticket Bonaire - La Isabela vanaf € 737
- Vliegticket Amsterdam - Punta Cana vanaf € 625
- Vliegticket Bonaire - Santo Domingo vanaf € 1.018
- Vliegticket Curacao - La Isabela vanaf € 504
- Vliegticket Sint Maarten - La Isabela vanaf € 309
- Vliegticket Curacao - Punta Cana vanaf € 375
- Vliegticket Amsterdam - Santiago de los Caballeros vanaf € 1.010
- Vliegticket Curacao - Santo Domingo vanaf € 195
- Vliegticket Amsterdam - Santo Domingo vanaf € 639